Gastro aplikácia, vďaka ktorej si zadarmo urobíš tú najlepšiu reklamu a získaš zaujímavé pracovné ponuky bez hľadania.
Zabudol som heslo
GAPP prepája záujemcov o prácu v gastronómii s gastro prevádzkami.

Ako začať s GAPP?

Jednoducho sa zadarmo zaregistruj tak, že vyplníš základné údaje. Priložením fotografie, alebo uvedením tvojich skúseností z gastro oblasti však zvyšuješ šancu, že zaujmeš.

Čo bude ďalej?

Zabezpečíme, aby sa o tebe dozvedelo čo najviac podnikov. Urobíme ti skvelú reklamu a výrazne zvýšime šancu, že si rýchlo nájdeš prácu podľa tvojich predstáv. Teraz stačí už len čakať a gastroprevádzky ťa budú priamo kontaktovať na základe tvojho profilu.

Kontaktovali ťa už ohľadom práce?

Ak sa ti už telefonicky, e-mailom alebo cez SMS ozvali ohľadom práce, tak pristúp zodpovedne k dohodnutému pohovoru. Každý pohovor, ktorého sa podľa dohody zúčastníš alebo slušne odmietneš, zvyšuje tvoj kredit.

Držíme ti palce!

Ako začať s GAPP?

Jednoducho sa zaregistrujte tým, že vyplníte Vaše firemné údaje a pridáte si svoje gastronomické prevádzky.

Čo bude ďalej?

Po zaregistrovaní a zaplatení zvýhodnenej ceny získate prístup k službe filtrovania a vyhľadávania kandidátov registrovaných v GAPP.

Koľko kandidátov je v mojom okolí?

Ako funguje vyhľadávanie kandidátov?

Na základe Vašich kritérií (pracovná pozícia, vek, prax, plat, ...) sa Vám zobrazia vhodní kandidáti. Pri každom kandidátovi sa môžete pozrieť na jeho profil, foto a pracovné skúsenosti. Ak sa Vám zapáči, odkryjete jeho kontaktné údaje.

Kontakt na koľkých kandidátov môžem odkryť?

Môžete odkryť kontaktné údaje neobmedzeného počtu kandidátov. Avšak, každého odkrytého kandidáta musíte ohodnotiť, či prišiel / neprišiel na pohovor a či prišiel / neprišiel na skúšku. Vo vašom zozname môžete mať najviac 12 kandidátov, ktorých máte odkrytých a zároveň neohodnotených.

Prečo musím kandidátov hodnotiť?

Pridaná hodnota GAPP je práve objektívne hodnotenie kandidátov, z ktorých benefitujete Vy a aj ďalší zamestnávatelia v gastronómii. Ohodnotenie kandidátov je malá prácnosť v porovnaní s protihodnotou v podobe referencie, ako kandidát pristupuje k pohovoru a prípadnej skúške.

Kde nájdem kandidátov, ktorých kontakty som odkryl ale ešte neohodnotil?

Po prihlásení do GAPP vidíte odkrytých ale neohondotených kandidátov v hornom menu.

Viem osloviť vhodných kandidátov masovo?

Áno. Pre masové oslovenie vhodných kandidátov ponúka GAPP doplnkovú službu hromadných SMS. Táto funckia odošle Vami vybraným kandidátom SMS správu, ktorej obsah si viete upraviť pred odoslaním. Kandidátov oslovených cez predplatené hromadné SMS nemusíte hodnotiť.

Koľko stoja hromadné SMS?

Doplnková služba posielania hromadných SMS závisí od veľkosti predplateného SMS balíka. Čím väčší balík, tým nižšia cena za jednu SMS. Prehľad cien jednotlivých balíkov nájdete v cenníku. Aktuálny zostatok predplatených SMS vidíte po prihlásení do GAPP vpravo hore.


Šťastnú ruku pre hľadanie skvelých kandidátov!
Náš obchodný partner: